• Wpisów: 47
  • Średnio co: 67 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 13:43
  • Licznik odwiedzin: 32 732 / 3237 dni
 
evelka515
 
evelka515: Więc może opowiem wam troszkę o sobie;)Wiec tak Mam na imie Ewelina mam 24 lata -prawie. Pracuje obecnie.. lecz ppraca nie odpowiada mi ani troszke heh jestem konsultantem telefonicznym. Jesten sama od jakiegoś czasu , ale za to mam świetnego "przyjaciela" i wielu kolegów- bo żadnego z nim nie moge nazwać prawdziwym przyjacielem. W dzisiejszych czasach nie można chyba wieżyć nikomuu do końca.. zawsze jak coś się spiepszy to wszystko co sie powiedziało jest przeciwko "Tobie".:) Także uważam na słowa, co do kogo mówie;)

Kiedyś mialam przyjaciółke- tak myślałam że to przyjaźń.. Wyjechałam na wakacje i w ten czas owej przyjaciółce się nudziło więc postawiła narobić bajek:) Mianowicie chodziła sobie i rozpowiadała jaka to ja nie jestem i z kim ja to nie spałam.. Dowiedziałam się od osób strzecich że spałam z Panem X ja temu Panu oznajmiłam to,i on sobie to już z nią załątwil.. oprócz problemu z panem x byly rownież inne rzeczy o ktorych tylko sie dowiedzialam to mi stawały wlosy an głowie;) ale było minęło..:)
Teraz mam pare koleżanek z którymi rozmawiam , imprezuje itp, oraz bliższego kolege który wie najwięcej chyba o mnie na dzień dzisiejszy.:)
Prowadze haotyczne życie..:)
Mój dzień wygląda następująco:
od pon- pt.
Pobudka 6 rano- zazwyczaj zasypiam ale ok:)
do pracy
z pracy w domu przed 17 jestem:)
wracam szybko posprzatam , godzina 19-20 mnie już nie ma w domu :) zawszee mam cos do zalatwienia hehe
sobota - niedziela - imprezyy ale nie typu tego co myślicie..:):) Festynyy rozumiecie hehea jak nie to takie słynne u mnie "alejki" czyli park ławeczkii mnostwo ludzii alkohol.. i świetne towarzystwo:)

Ogólnie to na tyle:)

Nie możesz dodać komentarza.